ÜRÜNLER

Applause

applause: bir sonic innovations ürünü
İŞİTME CİHAZI TASARIMINA ODAKLI BİR YAKLAŞIM
İşitme cihazı tasarımı: tam olarak duymak istedikleri şey.

S.M.A.R.T. Teknolojisi
S.M.A.R.T. Teknolojisi, dijital işitme cihazı ürünlerinin en son nesli SONIC innovations
İçin temeldir. Audio teorisi, kohlear amplifikatör modeli ve işitme cihazları için dijital sinyal işlemesinde yapılan detaylı araştırmaların sonucudur. Sonuç olarak, 16 kanal/9 seçenekli dinamik aralık baskılama (WDRC) kullanan ve çok hızlı hareket eden zaman sabiteleri çalıştıran benzersiz bir tasarım ortaya çıkar. Çok kanallı dar-bantlı sıkıştırmayla çok hızlı hareket eden zaman sabitelerinin kombinasyonu, Applause’un sesin “doğallığını” koruma kabiliyetinde önemli bir rol oynar. Ayrıca S. M.A.R.T. Technology’nin I/O fonksiyonları da, konuşmayı vurgulamak ve her bir bağımsız işitme cihazı kullanıcısı için dinleme konforunu korumak için tasarlanmıştır. Bu tasarımın anahtarı, kullanıcının işitme kaybına dayalı Genişleme ve Lineer segmanların en iyi konfigürasyonunu belirlemek için Kazanca Bağımlı Genişleme algoritmasının kullanılmasıdır. Ayrıca çok düşük seviyedeki girişlere daha agresif bir azaltma sağlayan sabit bir Genişleme
seçeneği de vardır. 30 bağımsız sıkıştırma oranına kadar Applause, ekonomik bir fiyat noktasında sofistikte bir tasarım yaklaşımı sağlar.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

DIRECTIONALfocus™ özellikli Adaptif Yönlülük

DIRECTIONALfocus, ses yönüne dayalı olarak odaklı, adaptif kazanç kullanımı ile yönlülüğe benzersiz bir yaklaşım getirmektedir. Dinleyicinin önündeki sesler istenen sesler, arkasındaki ve yanlarındaki sesler ise arka plan gürültüsü olarak kabul edilir ve dolayısıyla hafifleştirilir. DIRECTIONALfocus sistemi, ses odaktan çıktıkça daha fazla baskılama uygulanarak sesin yönüne bağlı olarak baskılama miktarını değiştirir.

Otomatik Gürültü Baskılama
SONIC innovations’ın klinik olarak kanıtlanmış algoritmasına dayanan Applause’ın Otomatik Gürültü Baskılama sistemi, sabit haldeki arka plan gürültülerini arar ve gürültünün giriş seviyesine dayanarak gürültü baskılama miktarına uyarlama kabiliyetini ekler.

Feedback Yönetimi

FEEDBACK İPTAL EDİCİ
Applause, duyulabilir hale gelmeden önce feedbacki kaldırmak için faz iptalini kullanarak en son feedback yönetim teknolojisini sunmaktadır. Sonuçta, fitting kazancında bir düşüş olmaksızın dinleme konforu artar. Ayrıca Applause’un teknolojisi, işitme cihazı kullanıcısının, ofis dışında feedback oluşması halinde feedback iptal edicisinin bir “eğitimini” yapmasını sağlar.

OTOMATİK KAZANÇ AYARLAYICI
Otomatik Kazanç Ayarlayıcı (AGA ), Applause’un 16 kanalının her birindeki feedbacke bakar ve otomatik olarak kazancı ayarlar ve bu şekilde feedback ortadan kalkar.

ÜRÜNÜN MODELLERİ

CIC
(tamamen kanal içi)

HS
(yarım-sh ell )
MC
(MİNİ KANAL)
ITE /ite-p
(kulak içi/kulak içi güçlü)
ITC
(kanal içi)
BTE
(KULAK ARKASI)

BİZ KİMİZ?

» Hakkımızda
» Misyonumuz
» Vizyonumuz

ÜRÜN GRUPLARI

» Pearl
» Velocity
» Ion
» Balance
» Applause
» Natura Pro
» Natura 2SE
» Quartet
» Ion200

HİZMETLERİMİZ

» ODYOMETRİK TESTLER
» TİMPANOMETRİK TESTLER

HABER & DUYURU

» Tasarım Aşamasında

YENİLİKLER

 

 

Sosyal Medya :