Halaskargazi Cd. Terminüs Palas Apt. No:224 K:3 Şişli | ŞUBE | Haznedar Mh. Bağcılar Cd. No:8 D:2 Güngören
+90 212 556 00 03
hakkımızda

Duy Akademi İşitme Cihazları Merkezi olarak 2008 yılında Şişli’de kurulduk ve yıllardır sizlere en verimli olacak şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 2015 yılında ise Haznedar şubemizi açarak, siz hastalarımıza İstanbul içerisinde yaşadığınız yere en yakın noktada hizmet almanızı amaçlıyoruz.

Sektörde uzun yıllardır varoluşumuz sebebiyle ve çok çeşitli işitme kayıpları yaşayan hastalarımızdan edindiğimiz tecrübelerle işitme kaybı yaşayan siz hastalarımıza kaybınızı minumum seviyede tutacak çözümler üretip, maksimum seviyede duymanızı sağlayarak hizmet veriyoruz.

Duy Akademi İşitme Cihazları olarak Misyonumuz;
İşitme kaybı yaşayan hastalarımıza test yapımı ve işitme cihazı satışı öncesi ve sonrası hizmetlerinde  her koşulda “önce insan sağlığı” ilkesiyle çalışan dinamik bir şirket olmaktır.

Duy Akademi İşitme Cihazları olarak Vizyonumuz;
Hizmet kalitesinden ödün vermeden Duy Akademi markasını Türkiye’deki işitme cihazı uygulama ve satışı sektöründe aranır markası haline getirmek ve işitme kaybı yaşayan insanların güvenerek geldiği ilk merkez haline ilerlemek hedefimizdir.

Duy Akademi İşitme Cihazları olarak Değerlerimiz;
Çalışanlarımız, partnerlerimiz, müşterilerimiz ve hastalarımızla olan ilişkilerimizde dürüst, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak temel değerlerimizdir.


İşitme merkezlerimizde; modern ve son teknoloji ürünler sunan SONIC İşitme Cihazları satılmaktadır. Merkezi ABD’de bulunan Sonic Innovations dünya çapında uluslar arası ofislere ve imalat merkezlerine sahiptir.
Sonic Innovations ve partnerleri 1.000.000’dan fazla Sonic işitme cihazını hastalarına uygulamış bulunmaktadır.

Whatsapp İletişim
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Duy Akademi işitme Cihazlarına Hoşgeldiniz..
İşitme Testi ve İşitme Cihazları ile ilgili bilgi almak ister misiniz?